Bizi Arayın: 0544 551 58 07 – 0532 251 95 14

Hayatınızda Güvenli Bir İz Bırakmak İçin… İz Enerji

İz Enerji olarak deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize Güvenlik Sistemleri alanında anahtar teslim projeler sunmaktayız.

Kamera Sistemleri

İz Enerji olarak zayıf akım projelerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Kamera, Yangın alarm, PDKS ve tüm güvenlik sistemleri için bizleri arayınız.

Personel Takip Sistemleri

İz Enerji olarak parmak izi ,yüz tanıma,kartlı geçiş ,manyetik kilit gibi bir çok personel takip ve geçiş kontrol sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Yangın İhbar Sistemleri

İz Enerji olarak adresli ve konvansiyonel yangın alarm sistemleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.Ev ve işyerlerinize yangın ihbar sistemleri için bizleri arayınız.

Hırsız Alarm Sistemleri

İz Enerji olarak hırsız alarm sistemleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.Ev ve işyerlerinize yangın ihbar sistemleri için bizleri arayınız.

Aklınızda Soru Kalmasın, Hemen Bize Yaz !

Güvenlik Sistemleri hakkında aklınıza takılan  tüm soruları aşağıdaki butonu tıklayarak sorabilirsiniz.

Soru Sor

İz Enerji – Başlıca Hizmetlerimiz

Kamera Sistemleri

HD Analog Kamera, IP Kamera Sistemleri, Kablosuz Kamera Sistemleri, Uzun Mesafe Görüntü Aktarımı, Harici Kayıt Sistemleri vb tüm kamera sistemleri çözümleri için İZ Enerji

Alarm  Sistemleri

Kablolu Ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri, Adresli Yangın Alarm Sistemleri, Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri, Işın (Beam) Tipi Duman Dedektörü, GSM Alarm Sistemleri Vb Tüm Alarm Sistemi Ürünleri İçin İz Enerji

Personel Takip ve Geçiş Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri, Kapı Açma Sistemleri, Takip Sistemleri, Mağaza Ürün Koruma Sistemleri, Turnike Sistemleri, Otopark Bariyer Sistemleri, Metal Üst Arama Dedektörleri, Bekçi Tur Sistemleri, Kart Yazıcılar Vb Tüm PDKS Sistemleri İçin İz Enerji

İş Ortaklarımız