Bizi Arayın: 0544 551 58 07 – 0532 251 95 14

 

Hakkımızda

Hayatınızda İz Bırakmak İçin… İz Enerji

Biz Kimiz ?

 

İZ Enerji şirketi, Hatay’da 2017 yılında kurulmuştur. Şirketimiz yıllardır bir çok alanda projeler geliştirmiş deneyimli mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur.Her geçen gün gelişen teknolojileri yakından takip ederek, kaliteli ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, Türkiye’nin kalkınması ve ekonomik gücünün artırmasında rol oynamayı hedeflemektedir.

Her projede kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizlere hizmet sunan İZ Enerji, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede Yenilenebilir Enerji ve Zayıf Akım Projelerinde çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyonumuz

 

İZ Enerji olarak öncelikli misyonumuz geleceğin enerjisi olan yenilenebilir enerji teknolojilerinin doğru bilgi ve projeyle her alanda ve bölgede kullanılmasını sağlamaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeden, alanında bulunan satış, proje ve uygulamalarda müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede korumak ve müşterilerine, çalışanlarına, bölgesine ve ülkesine kaynak ve değer katan örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

 

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

On Grid Projeler 0
Off Grid Projeler 0
Güneş Enerjili Sulama Sistemleri 0
Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemleri 0
Taşınabilir Güneş Enerji Sistemleri 0
Off Grid Rüzgar Enerjisi Projeleri 0
Zayıf Akım Projeleri 0
Uzun Süreli UPS Sistemleri 0

İş Ortaklarımız